Doorgaan naar hoofdcontent

Global Energy Markets on Fire: Causes & Consequences

Global Energy Markets on Fire: Causes & Consequences
Black-outs in China and India, global supply chains being disrupted by power shortages, and panic buying of gas in Europe…never since 1974 has there been such a shortage of energy.


Online seminar: Personeelsmanagement in Duitsland
U werkt met personeel in Duitsland of u overweegt via een Duitse vestiging activiteiten in Duitsland te ontplooien en daar ook medewerkers in dienst te nemen? Dan doet u er goed aan de regels van het ...


Schiphol wil lokale luchtkwaliteit verbeteren
Schiphol onderzoekt in samenspraak met andere partijen in de Nederlandse luchtvaartsector extra maatregelen om de hoeveelheid ultrafijnstof op en om de luchthaven verder omlaag te brengen en daarmee de lokale luchtkwaliteit te verbeteren. Uit onderzoek dat onafhankelijk instituut TNO in opdracht...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.