Doorgaan naar hoofdcontent

Grootste aardbeving tot nu toe op La Palma sinds begin vulkaanuitbarsting

Grootste aardbeving tot nu toe op La Palma sinds begin vulkaanuitbarsting
Op La Palma is dinsdagavond een aardbeving met een kracht van 4,8 op de schaal van Richter geregistreerd. Het is daarmee de grootst aardbeving die sinds het begin van de vulkaanuitbarsting op La Palma nu meer dan een maand geleden.


Amancio Ortega doneert opnieuw voor miljoenen aan ziekenhuisapparatuur
De Amancio Ortega Foundation trekt 280 miljoen euro uit voor de aankoop van antikankerapparatuur in 10 openbare ziekenhuizen. De nieuwe apparaten maken gebruik van protonen voor radiotherapie. Dat is een preciezere en veiligere techniek dan de huidige.


Huiswerk vo 1/2 27 okt
We gaan de volgende keer proberen het KBW project af te ronden! Goed bezig. Iedereen Read more


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.