Doorgaan naar hoofdcontent

Grootste zonnepark ter wereld komt in Australië en gaat duurzame stroom leveren aan Singapore

de Duurzame Wereld
Grootste zonnepark ter wereld komt in Australië en gaat duurzame stroom leveren aan Singapore
Grootste zonnepark ter wereld komt in Australië en gaat duurzame stroom leveren aan Singapore In Australië worden de plannen steeds concreter voor de realisatie van het grootste zonnepark ter wereld. Het energieproject krijgt een vermogen van 17 tot 20 gigawatt en zal vanaf 2027 stroom leveren aan de stadstaat Singapore met behulp van een 4.200
Lees verder

Pitch Bewust Douchen - Duurzame Provincie Challenge - Expeditie Flevoland
Pitch Bewust Douchen - Duurzame Provincie Challenge - Expeditie Flevoland       Pitch Rewild the Child - Duurzame Provincie Challenge - Expeditie Flevoland       Duurzame woningen bezoeken tijdens de Duurzame Huizen Route Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Duurzame woningen bezoeken tijdens de Duurzame Huizen Route
Duurzame woningen bezoeken tijdens de Duurzame Huizen Route Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Welkom Energie De ACM heeft op 26 oktober 2021 namens de minister van EZK de leveringsvergunning van Welkom Energie B.V. voor het leveren van elektriciteit en gas aan
Lees verder

Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Welkom Energie
Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Welkom Energie De ACM heeft op 26 oktober 2021 namens de minister van EZK de leveringsvergunning van Welkom Energie B.V. voor het leveren van elektriciteit en gas aan kleinverbruikers ingetrokken.       Webinar: De volgende stap in
Lees verder

Hoge gasprijs brengt Welkom Energie in financiële problemen: ACM trekt vergunning in, Eneco neemt klanten over
Hoge gasprijs brengt Welkom Energie in financiële problemen: ACM trekt vergunning in, Eneco neemt klanten over Energiebedrijf Welkom Energie is door de hoge gasprijzen in financiële problemen gekomen. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) trekt de vergunning van het bedrijf in en de 90.000 klanten gaan naar Eneco. Gesprekken
Lees verder

Geld is niet meer het probleem in de energietransitie
Geld is niet meer het probleem in de energietransitie Onze economie is gebouwd op goedkope, fossiele brandstoffen. De effecten van de klimaatverandering namen we op de koop toe, zodat we nu van een koude kermis thuiskomen. De nu noodzakelijke energietransitie kan inmiddels door gedaalde prijzen een gezonde businesscase opleveren. Waar wachten
Lees verder

Gebiedsonderneming Laarberg B.V. zoekt lid RvC uit Berkelland
Gebiedsonderneming Laarberg B.V. zoekt lid RvC uit Berkelland In verband met het vertrek van een lid van de Raad van Commissarissen van de Gebiedsonderneming Laarberg B.V. is zij op zoek naar een kandidaat met economische binding met de gemeente Berkelland. De Laarberg is een organisatie die is opgericht door de gemeentes Berkelland en Oost
Lees verder

Een voorbeeld in duurzaam wonen
Een voorbeeld in duurzaam wonen PERSBERICHT - De negende editie van de Nationale Duurzame Huizen Route is officieel geopend! Ruim 400 huiseigenaren staan in de startblokken om bezoekers te ontvangen op zaterdag 30 oktober & 6 november. Zij geven dan uitleg over de duurzame maatregelen in hun woning, ter inspiratie van...
Lees verder

Energiemiddag
Energiemiddag EC duurzaam Assen was nadrukkelijk aanwezig tijdens de energie middag bij het Duurzaamheidscentrum Assen. De energiecoaches voor het energieadvies en met een warmtescan camera. Verder bestond de mogelijkheid om met een elektrische auto te rijden. maak een afspraak met de Energiecoach Warmtescan van...
Lees verder