Doorgaan naar hoofdcontent

He did it: Anton 'The Barefoot Dutchman' is thuis!

 


 
He did it: Anton 'The Barefoot Dutchman' is thuis!
 
Semaine de la Peinture, Montpellier
Semaine de la Peinture. 25-29 oktober in Montpellier Nu de sanitaire situatie wat meer onder controle komt, worden er overal weer wat activiteiten georganiseerd. Hierbij een oproep van La Maison de l'Europe voor de deelname aan de traditionele expositie van schilders uit landen van de EU, die van...
 
Winterkettingen of winterbanden.
Vanaf 1 november 2021 zijn winterkettingen of winterbanden verplicht in bergachtige gebieden. In totaal gaat het om 48 departementen, waarvan 12 in Occitanië. Met de winter in aantocht, heb je er al over nagedacht om je uit te rusten? Lichte voertuigen, bedrijfsvoertuigen en campers moeten ofwel...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.