Doorgaan naar hoofdcontent

Hoge functionaris neemt ontslag na dood 10 ezels bij natuurproject

Hoge functionaris neemt ontslag na dood 10 ezels bij natuurproject
Benjamín Pérez, directeur-generaal van de natuurlijke omgeving van de regioregering in Valencia, heeft dinsdag ontslag genomen na een mislukt project met ezels in de natuurlijke omgeving om branden te helpen voorkomen.


Botschaft der Niederlande in Deutschland @botschaft.nl


Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
Superb team building day today at Croke Park with this crew! Thanks to Paul, Aaron and all the staff The GAA Museum for their excellent hospitality and for sharing their cultural, historic and sporting knowledge with us. If you haven't been yet, it's well worth a visit, for all ages!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.