Doorgaan naar hoofdcontent

Huiswerk 26 okt 6/7

Huiswerk 26 okt 6/7
Het was een productieve les jongens! Leuk ook dat juf Merle langs kwam om te Read more


National Digital Identity to be fully implemented in 2024
The National Digital Identity (IDN) will be fully implemented in 2024, said Home Minister, Datuk Seri Hamzah Zainudin.  He said the initiative would not replace MyKad, instead, it is a form of digital identification and self – authentication for individuals, using the latest biometric...


Speciale Defensie-track DJ's Sunnery James en Ryan Marciano gelanceerd
De track van de Nederlandse DJ/producers Sunnery James en Ryan Marciano met geluiden van Defensie, is vandaag officieel gelanceerd. 'Unseen Heroes' is per direct te beluisteren via Spotify en andere streamingsdiensten.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.