Doorgaan naar hoofdcontent

Koning bezoekt tijdelijke huisvesting Tweede Kamer

 


 
Koning bezoekt tijdelijke huisvesting Tweede Kamer
Zijne Majesteit de Koning heeft maandagmiddag 11 oktober een werkbezoek gebracht aan de Tweede Kamer in Den Haag. De Tweede Kamer is in verband met de renovatie van het Binnenhof verhuisd. De Tweede Kamer heeft een tijdelijke locatie aan de Bezuidenhoutseweg 67 (B67). Ruim een week geleden bezocht...
 
Boots op Coming-Outdag: Niemand moet met een knoop in de maag naar het werk
Op de treden voor het ministerie van Defensie aan het Plein is vandaag de regenboogloper uitgerold. Tevens is op diverse militaire locaties de regenboogvlag gehesen. De aanleiding laat zich wellicht raden. Het is Coming-Outdag. Het moment dat een lesbienne, homo, biseksueel of transgender (LHBT+)...
 
Het Roer Om in Oostenrijk


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.