Doorgaan naar hoofdcontent

Koning opent fabriek Ebusco in Deurne

 


 
Koning opent fabriek Ebusco in Deurne
Zijne Majesteit de Koning opent donderdagmiddag 28 oktober de nieuwe fabriekshal van Ebusco in Deurne. Ebusco is ontwikkelaar en producent van elektrisch busvervoer. Staatssecretaris Van Weyenberg van Infrastructuur en Waterstaat is tevens aanwezig en houdt een toespraak.
 
Begin je vakantie op de luchthaven
Koffers afgegeven? Check! Ingecheckt? Check! Door security? Check! En nu wachten op je vlucht. Gelukkig kun je je na security uitstekend vermaken. Wat dacht je van deze tips met een lekker Nederlands tintje. Meesterlijk Op de Holland Boulevard kun je dag en nacht terecht om een selectie Hollandse...
 
Wereld Dierendag Special: Van straatmormel naar waakhond


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.