Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bezoekt deelnemende school grootste schoolband van Nederland

 


 
Koningin Máxima bezoekt deelnemende school grootste schoolband van Nederland
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft woensdag 13 oktober als erevoorzitter van Méér Muziek in de Klas de Koningin Beatrixschool in Den Haag bezocht, die meedoet aan de grootste schoolband van Nederland tijdens het jaarlijks Kerstmuziekgala. Net als voorgaande jaren doen weer twaalf scholen mee aan...
 
Kun je nog steeds winst maken met crypto?
Omdat we inmiddels al geruime veel horen over cryptocurrency, ook in Spanje, bekruipt veel mensen het gevoel dat ze de boot al gemist hebben. Ze denken dat het inmiddels te laat is om nog in te stappen, en om nog echt grote winst te kunnen maken.
 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.