Doorgaan naar hoofdcontent

Koninklijk Paar bezoekt World Expo 2020 Dubai

 


 
Koninklijk Paar bezoekt World Expo 2020 Dubai
Zijne Majesteit de Koning en Hare Majesteit Koningin Máxima zijn woensdag 3 november aanwezig bij de Nederlandse nationale dag tijdens World Expo 2020 in Dubai, Verenigde Arabische Emiraten (VAE). De Koning opent bij deze gelegenheid officieel het Nederlandse paviljoen op de wereldtentoonstelling....
 
INBCB Webinar Wastewater Collection – 30 October 2021 – Online
On the 30th of October, INBCB is collaborating with their member Qua-vac to organize a webinar about the wastewater collection and latest trends related to that. The webinar will be conducted by the director of Qua-vac India. The details can be found here below:...
 
Bezoek Koninklijk Paar aan Expo 2020 Dubai op nationale dag
Op 3 november aanstaande houdt Nederland zijn nationale dag op Expo 2020 Dubai. Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima zullen de officiële opening van het Nederlandse paviljoen op de 35e wereldtentoonstelling bijwonen. Ook minister De Bruijn voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.