Doorgaan naar hoofdcontent

Levensverwachting mensen met diabetes aanzienlijk lager

Levensverwachting mensen met diabetes aanzienlijk lager
Mensen van 45 jaar met diabetes type 1 leven gemiddeld 13 jaar korter dan mensen zonder diabetes. Voor een 45-jarige met diabetes type 2 is dat gemiddeld 4 jaar korter. Dit blijkt uit onderzoek van het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu.


Een eigen huis in Oostenrijk, maar tegen welke prijs?


Buchteln – zachte zoete broodjes uit Zuid-Tirol uit De Bakatlas van Rutger van den Broek
Tijdens Saskia's verblijf bij Hotel Zenana in San Candido stonden ze elke ochtend op het menu: buchteln, zachte zoete broodjes, al dan niet gevuld met jam. Anna serveerde ze vaak als ontbijt, maar we...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.