Doorgaan naar hoofdcontent

NABC: 75 Years of Confidence in African Business

 


 
NABC: 75 Years of Confidence in African Business
 
Stijging energieprijzen voedt angst voor moeilijke winter in Spanje
In veel gebieden van Spanje kan het ondanks dat de zon er veel schijnt 's winters erg koud zijn. De meeste huizen zijn niet ingericht op kou en hebben ook geen centrale verwarming. Mensen stoken met gaskachels, airco's of elektrische radiatoren.
 
Spanje in top 5 van grote landen om te investeren in vastgoed
Ondanks de effecten die de coronapandemie heeft gehad op de Spaanse vastgoedmarkt, gaat het hiermee in 2021 erg goed. Volgens een recent gepubliceerde ranglijst is Spanje de vijfde markt met de meeste investeringen in tertiair vastgoed.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.