Doorgaan naar hoofdcontent

Natuurinclusief zonnepark Abdissenbosch geopend: 30.000 zonnepanelen voor Landgraaf

de Duurzame Wereld
Natuurinclusief zonnepark Abdissenbosch geopend: 30.000 zonnepanelen voor Landgraaf
Natuurinclusief zonnepark Abdissenbosch geopend: 30.000 zonnepanelen voor Landgraaf Zonnepark Abdissenbosch in Landgraaf is officieel geopend. De zonneweide met 30.000 zonnepanelen is een zogenaamd natuurinclusief zonnepark waarbij lokale natuurorganisaties intensief betrokken zijn geweest.       40 procent
Lees verder

40 procent Vlamingen denkt dat eigen gedrag niet kan bijdragen aan energietransitie
40 procent Vlamingen denkt dat eigen gedrag niet kan bijdragen aan energietransitie 40 procent van de inwoners van Vlaanderen denkt dat het eigen gedrag niet kan bijdragen aan de energietransitie. Dat blijkt uit onderzoek uitgevoerd door Profacts in aanloop naar een nationale promotiecampagne. IRENA: aantal banen in
Lees verder

Kosten voor transport containers van Shanghai naar Rotterdam dalen voor tweede week op rij
Kosten voor transport containers van Shanghai naar Rotterdam dalen voor tweede week op rij Voor de tweede week op rij zijn de kosten voor het transport van containers per boot van China naar Nederland gedaald. Op de route Shanghai-Rotterdam ging de prijs met 50 Amerikaanse dollar omlaag.       Hoge
Lees verder

Deadline TVL Q3 verschuift naar 29 oktober
Deadline TVL Q3 verschuift naar 29 oktober Ondernemers kunnen nog tot 29 oktober 17:00 de Tegemoetkoming Vaste Lasten (TVL) Q3 2021 aanvragen. Dit was eigenlijk 26 oktober 17:00 uur.  GTS publiceert martkvraagbeoordelingsrapporten voor het incrementele
Lees verder

Meten is weten!
Meten is weten! Meten is weten! Onderwijsinstellingen willen hun circulariteit monitoren       Dit is de eerste elektrische heimachine: minder geluid en energie, meer kracht Het Finse Junttan Oy, bouwer van heimachines, brengt naar eigen zeggen 's werelds eerste elektrische hei-installatie op de markt. De
Lees verder

Dit is de eerste elektrische heimachine: minder geluid en energie, meer kracht
Dit is de eerste elektrische heimachine: minder geluid en energie, meer kracht Het Finse Junttan Oy, bouwer van heimachines, brengt naar eigen zeggen 's werelds eerste elektrische hei-installatie op de markt. De heimachine werkt op twee batterijen, verbruikt minder energie dan een dieselheimachine, maakt minder geluid én heeft zelfs meer kracht.
Lees verder

Gerecyclede lithium batterijen doen het net zo goed als nieuwe batterijen
Gerecyclede lithium batterijen doen het net zo goed als nieuwe batterijen       Synnovem Duurzame Doener in oktober-editie Ondernemend Friesland       Europese actieweek tegen illegale handel in koudemiddelen Eind september heeft Nederland een 'Joint Inspection Week' (JIW
Lees verder

Synnovem Duurzame Doener in oktober-editie Ondernemend Friesland
Synnovem Duurzame Doener in oktober-editie Ondernemend Friesland Spannende Vragen - Is werken met gas gevaarlijk? Europese actieweek tegen illegale handel in koudemiddelen Eind september heeft Nederland een 'Joint Inspection Week' (JIW) gecoördineerd. Deze Europese actieweek was gericht
Lees verder

Spannende Vragen Teaser Aflevering 9
Spannende Vragen Teaser Aflevering 9       Informatiebijeenkomst project Duurzame Schoolgebouwen Flevoland Wij nodigen u van harte uit voor de online-informatiebijeenkomst van ons project Duurzame Schoolgebouwen Flevoland op 16 november 2021 van 15:45 tot 16:45 uur.       Luister
Lees verder