Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlanders in Portugal @NederlandersInPortugal

 


 
Nederlanders in Portugal @NederlandersInPortugal
Reizen naar Portugal boek je voordeliger via : https://ds1.nl/c/?si=951&li=1569772&wi=368072&ws=
 
Nederlandse Vereniging @nederlandseverenigingsheffield
Another event to put in your calendar! Next Wednesday is the SLC bar crawl starting at 8:30 in OHM. We'll visit a few bars and then end the evening in ROAR (you don't have to go to roar if clubbing isn't your scene though!). If you'd like to purchase tickets for roar please contact our finance and...
 
Familiebezoek is vreselijk (qua afscheid). En de portugese verkiezingen ook
Om 3 uur zou het gaan regenen. Zei de portugese Buienradar. (ja, die hebben wij ook – de tijd staat niet stil). Het is nu half vijf, trouwens, voor wie het weten wil, de tijd staat zeker niet stil, en het regent nog steeds niet. Dat noemen wij dan "portugese regen" "Valt mee hè?" zeggen … ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.