Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlands onderwijs in Zwitserland

 


 
Nederlands onderwijs in Zwitserland
 
The Dutch Club @TheDutchClubSA
Just a reminder! The Tuesday night dance group and the Flamingos group on Wednesday night are open as "private functions" for members of each group only from next week. Not open to the general public, however if you contact the co-ordinator of each group prior to the function and pre-book your...
 
Oostenrijk
Karinthië Ik moet zeggen dat ik na zo'n lange rit door Duitsland aardig moe was toen we op onze camping in Golling nabij Salzburg eindelijk aankwamen. Bij de receptie hoorden we ineens in onvervalst Limburgs een gesprek tussen een man en een vrouw aan de andere zijde van de telefoonlijn....


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.