Doorgaan naar hoofdcontent

NEDERLANDSE CLUB OSLO @nederlandsecluboslo

 


 
NEDERLANDSE CLUB OSLO @nederlandsecluboslo
Aanstaande woensdag is het weer tijd voor een nieuwe editie van de Krokettenclub! In de Krokettenclub eten we gezellig samen met elkaar aan tafel een broodje kroket (satay mag ook, en een borreltje kan natuurlijk ook). Iedereen is van harte welkom om bij ons aan tafel aan te schuiven! De...
 
Papua voor het eerst gastheer nationale sportweek
In Jayapura, de hoofdstad van de Indonesische provincie Papua, is op zaterdag (2/10/2021) de 20ste editie van Pekan Olahraga Nasional (PON) of de nationale sportweek, officieel geopend. Het is de eerste keer sinds 1948 dat Papua PON mag organiseren.  De nationale sportweek werd officieel...
 
Wereld Dierendag Special: Reizen met viervoeters


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.