Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse school in Aarhus

 


 
Nederlandse school in Aarhus
Wij hebben goed geoefend op school en thuis om a.s. zaterdag de boekenmarkt officieel te openen met elkaar... https://www.youtube.com/watch?v=vgi-feWZYO4Kinderen voor Kinderen - Worden wat je wil (Officiële Kinderboekenweek videoclip)www.youtube.comZing en dans mee met ons nieuwe lied voor de...
 
Defensie minister Polen kondigt muur aan
Polen's minister van defensie zei op dinsdag dat de regering een wetsvoorstel zou indienen om een permanente muur te bouwen op de grens van het land met Belarus te midden van een groeiende vloedgolf van migranten. Sprekend in een interview met de publieke omroep Poolse Radio, zei Mariusz...
 
Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.