Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad

 


 
Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad
 
Grens van Polen zullen we verdedigen
Jarosław Kaczyński, de leider van Polen's regerende conservatieve Wet en Rechtvaardigheid (PiS) partij, heeft gezegd dat het land een barrière bouwt om zijn grens met Belarus beter te beschermen, te midden van een toenemende migrantencrisis. Zijn woorden kwamen nadat Poolse wetgevers...
 
Ziobro wil Duitsland aanklagen voor gerechtelijke regels
Polen's minister van Justitie Zbigniew Ziobro zei op maandag dat hij de regering zou vragen om te overwegen Duitsland voor het hoogste gerechtshof van de Europese Unie te dagen over wat hij zei dat een gepolitiseerd systeem was voor het selecteren van rechters in het grootste lid van het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.