Doorgaan naar hoofdcontent

Nienke Latten - Vleugels | TIJD VOOR MAX

 


 
Nienke Latten - Vleugels | TIJD VOOR MAX
 
Nederland en Israël zetten uitwisseling van kennis voort
In Tel Aviv zijn vandaag afspraken gemaakt over de toekomst van de defensiesamenwerking tussen Nederland en Israël. Daarbij is een Memorandum of Understanding getekend dat het raamwerk vormt voor die samenwerking. Dit gebeurde tijdens de bilaterale gesprekken die Defensie jaarlijks met Israël voert.
 
Nieuwsbrief 2021-3
De derde nieuwsbrief van 2021 betreffende het derde kwartaal 2021 is beschikbaar. Leden van de VBNGB ontvangen de nieuwsbrief ook per e-mail. De nieuwsbrief bevat een overzicht van de acties die door het bestuur genomen zijn gedurende deze periode. Klik hier om deze nieuwsbrief te lezen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.