Doorgaan naar hoofdcontent

October success story: Putting citizens at the heart of offshore wind power

de Duurzame Wereld
October success story: Putting citizens at the heart of offshore wind power
October success story: Putting citizens at the heart of offshore wind power Informatiebijeenkomst project Duurzame Schoolgebouwen Flevoland Wij nodigen u van harte uit voor de online-informatiebijeenkomst van ons project Duurzame Schoolgebouwen Flevoland op 16 november 2021 van 15:45 tot 16:45 uur.
Lees verder

EU leaders call on the European Investment Bank to accelerate the energy transition
EU leaders call on the European Investment Bank to accelerate the energy transition EU27 Heads of State and Government met yesterday in Brussels to discuss the recent spike in energy prices. While endorsing last week's European Commission 'toolbox' for member states to tackle the crisis, European leaders also invited the European Investment Bank (
Lees verder

EU leaders call on the European Investment Bank to accelerate the energy transition
EU leaders call on the European Investment Bank to accelerate the energy transition EU27 Heads of State and Government met yesterday in Brussels to discuss the recent spike in energy prices. While endorsing last week's European Commission 'toolbox' for member states to tackle the crisis, European leaders also invited the European Investment
Lees verder

VK wil na 2030 alleen nog verkoop van elektrische auto's Bedrijven investeren steeds meer in het milieu Onderzoek n...
VK wil na 2030 alleen nog verkoop van elektrische auto's Bedrijven investeren steeds meer in het milieu Onderzoek naar effect zo... Terug voor warmte… van regio naar gemeente Onderdeel van de RES is de Regionale Structuur Warmte (RSW). In de RSW staat met welke duurzame warmtebronnen in de regio we aan onze warmtevraag
Lees verder

ACM treedt op tegen energiebedrijven die vaste energiecontracten opzeggen
ACM treedt op tegen energiebedrijven die vaste energiecontracten opzeggen De ACM treedt op tegen energiebedrijven die de leveringsovereenkomst opzeggen omdat klanten niet akkoord zijn met het verhogen van het energietarief.       Buurtpanel en info avond Zonnepark Spiesberg Op zaterdagmiddag 16 oktober vond de
Lees verder

Stappen ACM nog onvoldoende voor uitdagingen energietransitie
Stappen ACM nog onvoldoende voor uitdagingen energietransitie De ACM publiceerde vandaag de methodebesluiten die bepalen hoe de tarieven van netbeheerders tot en met 2026 mogen worden opgebouwd. Ondanks een aantal duidelijke tegemoetkomingen voorzien deze besluiten nog onvoldoende in wat nodig is voor het faciliteren van de energietransitie.
Lees verder

015Duurzaam Tanthof Oost - 80er jaren woning
015Duurzaam Tanthof Oost - 80er jaren woning       015Duurzaam: Zet hem op 60!       Startpunt Duurzaam Verbouwen Actueel zorgnieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Bezoek duurzame woningen met een lage gasrekening.
Bezoek duurzame woningen met een lage gasrekening. Zoekt u inspiratie om uw woning duurzamer te maken en de gasrekening fors te verlagen? Bezoek dan op 30 oktober of 6 november één van de open huizen tijdens de Duurzame Huizen Route. In Bunnik Odijk en Werkhoven kunt u 4 woningen bezoeken en informatie krijgen van de eigenaar van deze woningen. U kunt
Lees verder

Bezoek duurzame woningen met een lage gasrekening.
Bezoek duurzame woningen met een lage gasrekening. Zoekt u inspiratie om uw woning duurzamer te maken en de gasrekening fors te verlagen? Bezoek dan op 30 oktober of 6 november één van de open huizen tijdens de Duurzame Huizen Route. In Bunnik Odijk en Werkhoven kunt u 4 woningen bezoeken en informatie krijgen van de eigenaar van deze
Lees verder