Doorgaan naar hoofdcontent

Oproep aan Brussel om kernenergie ‘groen’ te bestempelen

 


 
Oproep aan Brussel om kernenergie 'groen' te bestempelen
Polen heeft zich aangesloten bij een groep van 10 EU-landen onder leiding van Frankrijk die een oproep hebben gedaan op de Europese Commissie om kernenergie te erkennen als duurzaam en onderdeel van de lange termijn overgang van het blok naar klimaatneutraliteit. In een open brief gepubliceerd in...
 
The Dutch Club @TheDutchClubSA
Unfortunately due to the covid rules regarding dancing we will not be holding the Family day on Sunday 17th October 2021 as this is not a private function and is open for the public. Let's hope that we can hold the November family day
 
Holland Festival Australia @hollandfestival.au
De krant is net gedrukt! Nu op weg naar 1500 leden in Australië en ook in new zeeland . Lekker hoor dat ochtendzonnetje en een krantje doorbladeren. Adinda Slingerland-Telkamp je foto staat op de voorpagina ! Mijn vader (in Nederland ) krijgt hem tegenwoordig ook en geeft hem door aan vrienden....


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.