Doorgaan naar hoofdcontent

Papiertekort gooit roet in eten van groei boekensector in Spanje

Papiertekort gooit roet in eten van groei boekensector in Spanje
In tien jaar tijd had de boekensector in Spanje niet meer zo'n groei doorgemaakt als in het afgelopen anderhalf jaar. De boekverkoop steeg met een percentage van tussen de 17 en 23 procent. Externe factoren dreigen aan deze trend een einde te maken.


Vulkaan honden op La Palma die gered zouden worden zijn verdwenen
Een van de meest virale beelden van de uitbarsting van de Cumbre-Vieja-vulkaan op La Palma, afgezien van de lavarivieren, de nieuwe delta en de begraven woonwijken, is die van vier honden die vastzaten omringd door lava in Todoque.


EoI: Setting up GWh scale Advanced Chemistry Cell (ACC) Manufacturing Facility in India
Please find attached herewith a link from GM (TL, JV, M&A), Corporate Office, BHEL New Delhi, India regarding an Expression of Interest (EoI) issued by BHEL for "Setting up GWh scale Advanced Chemistry Cell (ACC) Manufacturing Facility through SPV route under Government of...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.