Doorgaan naar hoofdcontent

Pim Peters, Leonie van der Steen en Robert Jan van Egmond op Building Holland 2021

de Duurzame Wereld
Pim Peters, Leonie van der Steen en Robert Jan van Egmond op Building Holland 2021
Pim Peters, Leonie van der Steen en Robert Jan van Egmond op Building Holland 2021 De mainstage op Building Holland 2021 puilt uit van topsprekers, die jou enthousiast maken voor de volgende stap in verduurzaming. In dit artikel lichten we drie experts uit en vertellen zij waar ze op Building Holland over kennisdelen.
Lees verder

Elektrische auto laden 's middags tot 40 procent duurzamer dan 's avonds
Elektrische auto laden 's middags tot 40 procent duurzamer dan 's avonds Wie elektrisch rijdt heeft zelf grote invloed op de mate van milieuvriendelijkheid daarvan. Door te laden op de momenten dat stroom grotendeels of zelfs volledig duurzaam wordt opgewekt, kan de CO2-uitstoot tot wel 40 procent verminderd worden. Dat blijkt uit
Lees verder

Nieuwe energie gecombineerd met nieuwe natuur en nieuw gebruik
Nieuwe energie gecombineerd met nieuwe natuur en nieuw gebruik De energietransitie staat niet op zichzelf is de gedachte achter de transitievisie warmte van de gemeente Venlo. Daarom is die ingebed in een breder duurzaamheidsplan. Frank Kusters, beleidsadviseur duurzame ontwikkeling, over de pluspunten van nu en de zorgen voor morgen. Lees meer...
Lees verder

Kennismiddag spijkert u bij over de BRL 100
Kennismiddag spijkert u bij over de BRL 100 Installateurs die met f-gassen werken moeten voldoen aan de beoordelingsrichtlijn 100, kortgezegd de BRL 100. Daar komt veel bij kijken, zoals specifieke procedures en werkinstructies, kalibratie van apparatuur en gereedschap, registratie en nazorg. Om u hier duidelijkheid in te verschaffen...
Lees verder

Duurzaam verhaal Paulien: 'Duurzaam inkopen? Er is meer mogelijk dan je denkt'
Duurzaam verhaal Paulien: 'Duurzaam inkopen? Er is meer mogelijk dan je denkt' 27 oktober 2021 Kan het duurzamer? Die vraag stelt gemeente Velsen tegenwoordig bij elke aanschaf, of het nu gaat om bureaustoelen of koffiebekertjes. Elke leverancier wordt uitgedaagd om met de meest milieuvriendelijke oplossingen te komen. Er blijkt meer mogelijk dan
Lees verder

Kennismiddag BRL 100 voor installateurs van warmtepompen
Kennismiddag BRL 100 voor installateurs van warmtepompen       Succesvolle gezamenlijke Europese actieweek tegen de illegale handel in broeikasgassen       Vakbonden stellen ultimatum na vastlopen cao Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Dit was vakbeurs Energie 2021
Dit was vakbeurs Energie 2021       Webinar: Waarom je circulair moet ondernemen, om toekomstbestendig te zijn | 17 oktober 2022       Kom langs op de Duurzaam Gebouwd-stand: #Waaromwachten? Op 2, 3 en 4 november verwelkom we je op de Duurzaam Gebouwd-stand (8.195) om met
Lees verder

Eerste commerciële vlucht op waterstof vanaf Rotterdam The Hague Airport naar London verwacht in 2024
Eerste commerciële vlucht op waterstof vanaf Rotterdam The Hague Airport naar London verwacht in 2024 De luchtvaartsector werkt aan een plan voor een eerste emissievrije commerciële luchtvaartroute met een 19-zitters vliegtuig tussen Rotterdam The Hague Airport (RTHA) en London. Het toestel, dat ontwikkeld wordt door ZeroAvia, vliegt geheel op
Lees verder

Bestverkochte auto in Europa is voor het eerst elektrisch: de Tesla Model 3
Bestverkochte auto in Europa is voor het eerst elektrisch: de Tesla Model 3 Vorige maand was de Tesla Model 3 de bestverkochte auto in Europa. Dit is de eerste keer dat een volledig elektrische auto bovenaan de verkooplijst staat. Dat blijkt uit cijfers van onderzoeksbureau Jato Dynamics. TKI Wind op Zee LIVE Maintenance –
Lees verder