Doorgaan naar hoofdcontent

'Plastic museum' wil publiek overhalen te stoppen met gebruik van wegwerpplastic

 


 
'Plastic museum' wil publiek overhalen te stoppen met gebruik van wegwerpplastic
Milieubeschermers in Indonesië hebben een museum opgericht dat volledig is gemaakt van plasticfval. Zij willen hiermee de aandacht vestigen op de plasticcrisis in de oceanen.  Het museum, dat eigenlijk een soort buitententoonstelling is, is te bewonderen in het Oost-Javaanse Gresik en is...
 
Nederlandse School de Kangoeroe @NederlandseSchoolDeKangoeroe
GEZOCHT: Enthousiaste leerkrachten (M/V) voor De Nederlandse School de Kangoeroe! Begint het bij jou te kriebelen en zou je graag weer lesgeven en onderdeel zijn van een hecht leerkrachtenteam? Neem dan contact met ons op. Wij zijn op zoek naar enthousiaste leerkrachten. We zoeken iemand met...
 
Registratie blauw-witte schildjes stopgezet
In een brief aan de Tweede Kamer heeft minister Van Engelshoven van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap deze maand laten weten dat ze stopt met het actief bijhouden van de registratie van blauw-witte schildjes in het Rijksmonumentenregister.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.