Doorgaan naar hoofdcontent

Rechter oordeelt dat binnenland Galicië te afgelegen is voor opvoeden kind

Rechter oordeelt dat binnenland Galicië te afgelegen is voor opvoeden kind
Een opvallend nieuwsbericht deze week. Een rechter oordeelt in een scheidingszaak dat het binnenland van Galicië geen goede omgeving is voor een kind om op te groeien. Wat was er gebeurd? Een Galicische vrouw scheidde van haar man in Marbella, aan de oostkust van Spanje, en verhuisde terug naar het...


Alexander Rybak - Fairytale - Norway


Sinterklaasfeest 2021
De komende tijd staat natuurlijk in het teken van St. Nicolaas! Dit jaar komt de Sint op Zondag 5 december om 13:00 uur weer naar het kindvriendelijke Hotel MAXX by Steigenberger aan de Margaretengürtel 142. Als ouder brengt u voor…


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.