Doorgaan naar hoofdcontent

Staatsbezoek Noorwegen - programma

 


 
Staatsbezoek Noorwegen - programma
Zijne Majesteit de Koning en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van Zijne Majesteit Koning Harald V een staatsbezoek aan Noorwegen. Het bezoek vindt plaats van dinsdag 9 tot en met donderdag 11 november in Oslo en Trondheim. Minister Knapen van Buitenlandse Zaken begeleidt het...
 
Friese versie in Speakaboo-app voor logopedisten beschikbaar
Tot voor kort waren er geen logopedische instrumenten voorhanden om de klankverwerving bij jonge Friestalige kinderen te onderzoeken. Daarom is er nu een Friese versie van de Speakaboo-app ontwikkeld.
 
LanguageOne Abu Dhabi @LanguageOneAbuDhabi


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.