Doorgaan naar hoofdcontent

Staatssecretaris Van Veldhoven: ‘Slim laden is de sleutel naar een schone toekomst’

de Duurzame Wereld
Staatssecretaris Van Veldhoven: 'Slim laden is de sleutel naar een schone toekomst'
Staatssecretaris Van Veldhoven: 'Slim laden is de sleutel naar een schone toekomst' Met een symbolische digitale druk op de knop heeft staatssecretaris Stientje van Veldhoven (Infrastructuur en Waterstaat) twee nieuwe laadpleinen in Haarlemmermeer en Zeist officieel van stroom voorzien. Met deze plechtigheid werd stilgestaan bij de vorderingen die
Lees verder

Monitor Participatie Hernieuwbare energie op land: 24 procent zonneparken in lokaal eigendom
Monitor Participatie Hernieuwbare energie op land: 24 procent zonneparken in lokaal eigendom 24 procent van de zonneparken die tot en met 2020 is gebouwd, is in lokaal eigendom. Dat blijkt uit de Monitor Participatie Hernieuwbare energie op land gemaakt voor het ministerie van Economische Zaken en Klimaat.
Lees verder

Amsterdam heeft eerste bio-LNG installatie van Nederland
Amsterdam heeft eerste bio-LNG installatie van Nederland Alles van Waarde - Afkijken 28 oktober 2021 Toen mijn grote broer en ik nog op de basisschool zaten, deden we mee aan een afvalinzameling. Met vuilniszak en grijper gingen we de wijk in. Groot was onze opwinding toen we lege bierflesjes vonden; het geld lag
Lees verder

Voorstel van wet tot wijziging van de Wet voorkoming verontreiniging door schepen
Voorstel van wet tot wijziging van de Wet voorkoming verontreiniging door schepen       Uitstel Bestuurlijke Overleggen MIRT       Financiële situatie instandhouding en ontwikkeling Rijksinfrastructuur Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Groen licht voor warmtelevering Twence aan Grolsch
Groen licht voor warmtelevering Twence aan Grolsch The post Groen licht voor warmtelevering Twence aan Grolsch appeared first on Nieuwe Energie Overijssel.       Provincie Overijssel opent unieke zonnecarport The post Provincie Overijssel opent unieke zonnecarport appeared first on Nieuwe Energie Overijssel.
Lees verder

Financiële situatie instandhouding en ontwikkeling Rijksinfrastructuur
Financiële situatie instandhouding en ontwikkeling Rijksinfrastructuur Groen licht voor warmtelevering Twence aan Grolsch The post Groen licht voor warmtelevering Twence aan Grolsch appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. Provincie Overijssel opent unieke zonnecarport The post
Lees verder

Algemene ledenvergadering
Algemene ledenvergadering Door het coronavirus hebben wij sinds vorig jaar de Algemene Ledenvergadering moeten doorschuiven naar een later moment en genoegen moeten nemen met communicatie via de mail. We zijn voornemens dinsdag 9 november om 19.30 uur weer een ALV te beleggen in een vergaderzaal in het gemeentehuis van...
Lees verder

Algemene ledenvergadering
Algemene ledenvergadering Door het coronavirus hebben wij sinds vorig jaar de Algemene Ledenvergadering moeten doorschuiven naar een later moment en genoegen moeten nemen met communicatie via de mail. We zijn voornemens dinsdag 9 november om 19.30 uur weer een ALV te beleggen in een vergaderzaal in het gemeentehuis van...
Lees verder

Opbrengsten Volksmolen september 2021
Opbrengsten Volksmolen september 2021 De maandelijkse opbrengsten in kWh vanaf oktober tot en met september. De gerealiseerde productie wordt hier vergeleken met de P50 waarden. De p50 waarde is de productie die ten minste in 50 % (5) van de 10 komende jaren (statistisch gezien) gerealiseerd zal worden.
Lees verder