Doorgaan naar hoofdcontent

Symposium ‘Rampen in de tijd van Bilderdijk’

 


 
Symposium 'Rampen in de tijd van Bilderdijk'
 
Furusato, verlangen naar het oude normaal
Wat willen we graag terug. Naar het oude normaal van op het terras, naar een popconcert en de bioscoop. Naar drie keer zoenen bij een ontmoeting. Dat laatste dan misschien wel weer niet. Dit terugverlangen komt doordat het nieuwe normaal … Lees verder → Het bericht Furusato, verlangen...
 
Rapport d'étude de marché: Lac Tanganyika
Deze Franse marktstudie brengt de kansen voor maritieme handel op het Tanganyikameer in kaart, met een specifieke focus op Oost-Congo. Het gaat om de provincie Tanganyika, het zuidoostelijke deel van ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.