Doorgaan naar hoofdcontent

Update capaciteit elektriciteitsnet

de Duurzame Wereld
Update capaciteit elektriciteitsnet
Update capaciteit elektriciteitsnet Op het elektriciteitsnet in Amsterdam, Friesland, Gelderland en Noord-Holland zijn nieuwe knelpunten ontstaan. De maximale capaciteit van het net is hier bereikt. Interesse in duurzaam wonen? Ga eens binnenkijken bij een ander Klimaatnota 2021: klimaatbeleid
Lees verder

Slimme brug naar transport op waterstof
Slimme brug naar transport op waterstof Van Moer Logistics in België start met bevoorrading van Delhaize supermarkten met trucks op waterstof. Het zijn hybrides. Ze kunnen […] Het bericht Slimme brug naar transport op waterstof verscheen eerst op H2Platform. Minister-president Rutte en minister Hoekstra bij G20 in Rome
Lees verder

Klimaatnota 2021: klimaatbeleid leidt tot meer CO2-reductie, maar extra stappen blijven nodig
Klimaatnota 2021: klimaatbeleid leidt tot meer CO2-reductie, maar extra stappen blijven nodig Het kabinet heeft afgelopen regeerperiode een flinke slag gemaakt om de CO2-reductie in Nederland te versnellen. Waar de CO2-reductie in 2030 vorig jaar nog op 30-40% werd geraamd, verwacht het Planbureau voor de Leefomgeving in de Klimaat- en
Lees verder

Halen van reductiedoelen van 2030 vereist snelle besluitvorming en een consistent beleid – inbreng voor begrotingsb...
Halen van reductiedoelen van 2030 vereist snelle besluitvorming en een consistent beleid – inbreng voor begrotingsbehandeling EZK Om de reductiedoelen van 2030 te behalen is een stevig en ambitieus beleid nodig. Energie-Nederland en haar leden onderschrijven dat er een grote opgave ligt om de verduurzaming van het energiesysteem te
Lees verder

Noordoost Fryslân zet vol ambitie in op sûn, grien en ûndernimmend
Noordoost Fryslân zet vol ambitie in op sûn, grien en ûndernimmend Noordoost Fryslân wil in 2040 de topregio van Noord-Nederland zijn om te wonen, werken en recreëren, met de focus op sûn, grien en ûndernimmend - vitaal, duurzaam en ondernemend.       Energietour Flevoland- donderdag 28 oktober
Lees verder

Troonrede en IPCC-rapport
Troonrede en IPCC-rapport We hopen dat u ondanks alles een fijne zomer hebt gehad; thuis, in Nederland of misschien toch nog in een mooi vakantieland.....én gezond bent gebleven. Het bericht Troonrede en IPCC-rapport verscheen eerst op De Groene Stroom. Noordoost Fryslân zet vol ambitie in op sûn, grien en ûndernimmend
Lees verder

KwartaalUpdate Retail & Groothandel – inspelen op trends creëert kansen
KwartaalUpdate Retail & Groothandel – inspelen op trends creëert kansen       Bootcamp omscholingstraject start 15 november!       Minimumeisen aan digitale veiligheid slimme apparaten Voor de digitale veiligheid van apparaten die met het internet zijn verbonden - het
Lees verder

Bootcamp omscholingstraject start 15 november!
Bootcamp omscholingstraject start 15 november! Minimumeisen aan digitale veiligheid slimme apparaten Voor de digitale veiligheid van apparaten die met het internet zijn verbonden - het zogenoemde Internet-of-Things (IoT) - komen minimumeisen. Producten die hier niet aan voldoen zijn vanaf medio 2024 op de gehele
Lees verder

Succesvolle begeleiding van jongeren dankzij vaste combinatie en lerende houding
Succesvolle begeleiding van jongeren dankzij vaste combinatie en lerende houding       NVKL sluit aan bij Sterk techniek onderwijs Zoetermeer       Terugblik geslaagde Future of Charging Op 14 oktober vond het symposium Future of Charging in World Trade Center Rotterdam (
Lees verder