Doorgaan naar hoofdcontent

Vertaling: het vale paard

 


 
Vertaling: het vale paard
Ik kwam ergens het vale paard tegen, uit het bijbelboek Openbaring 6:8, en besloot dat huiveringwekkende hoofdstuk over het weedom dat in de Eindtijd over de aarde zal worden uitgestort nog eens na te lezen. Tenslotte is de Jongste Dag … Lees verder →
 
Huiswerk vo 1/2 13 okt
En we zijn weer terug! De presentaties gingen erg goed en de studenten hebben in Read more
 
New wastewater discharge regulations cause concern in Mexico's agricultural sector
In September the Mexican Ministry of Environment and Natural Resources announced stricter wastewater discharge regulations, with the first update of the so-called Official Mexican Standard NOM-001-SEMARNAT-2021 in 25 years. Environmental groups applaud the new regulations; agricultural and industry...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.