Doorgaan naar hoofdcontent

Vier pilots voor meldingenproces publiek laden

de Duurzame Wereld
Vier pilots voor meldingenproces publiek laden
Vier pilots voor meldingenproces publiek laden Het aantal elektrische voertuigen in Nederland groeit de komende jaren enorm, en hetzelfde geldt voor de daarbij behorende laadinfrastructuur. Maar sluiten vraag en aanbod wel goed op elkaar aan? NWP op de Dag van het Klimaatakkoord ESNL
Lees verder

Oproep Energy Storage NL: denk mee over batterijstrategie van Nederland
Oproep Energy Storage NL: denk mee over batterijstrategie van Nederland Energy Storage NL werkt samen met de ministeries van Economische Zaken & Klimaat, Infrastructuur en Waterstaat en nodigt geïnteresseerden uit om mee te denken over de batterijstrategie in Nederland op.       Studenten TU Eindhoven
Lees verder

Studenten TU Eindhoven presenteren shredder die branden met batterijen voorkomt
Studenten TU Eindhoven presenteren shredder die branden met batterijen voorkomt Team CORE van de Technische Universiteit Eindhoven heeft een installatie ontwikkeld voor het recyclen van elektronisch afval (e-waste). De CORE Titan, die volledig onder water functioneert, voorkomt batterijbranden. Stijging energieprijs
Lees verder

Stellantis komt dit jaar nog met bedrijfswagen op waterstof
Stellantis komt dit jaar nog met bedrijfswagen op waterstof Op de markt van personenauto's op waterstof zijn Toyota en Hyundai de grote spelers met de Mirai en de Nexo. Stellantis, het bedrijf achter Citroën, Peugeot, Opel en de merken van het voormalige FCA-concern, ziet vooral toekomst voor waterstof in het segment van bedrijfswagens.
Lees verder

PlusJeHuis van start in Eijsden-Margraten
PlusJeHuis van start in Eijsden-Margraten Energie en geld besparen met een unieke lening van de gemeente Energie besparen en duurzame energie opwekken kan op verschillende manieren. Huiseigenaren kunnen hun woning isoleren, zonnepanelen installeren of besparen op gaskosten met een warmtepomp, een nieuwe cv-ketel of een zonneboiler. Vanaf 10 november
Lees verder

Waterstof Werkt van start met bijdrage Nationaal Programma Groningen
Waterstof Werkt van start met bijdrage Nationaal Programma Groningen Opening H2Hub Twente - Tijs de Bree De Nationale Duurzame Huizen Route: 30 oktober en 6 november Open je huis of laat je inspireren! Heb je zonnepanelen op het dak, een warmtepomp of je huis geïsoleerd? Of wil je een
Lees verder

Waterstof Werkt van start met bijdrage Nationaal Programma Groningen
Waterstof Werkt van start met bijdrage Nationaal Programma Groningen       Opening H2Hub Twente - Tijs de Bree       EU financiert onderzoek naar off-grid koeling voor Afrikaanse ziekenhuizen De EU steekt de komende vier jaar 8 miljoen euro in de ontwikkeling van
Lees verder

TOEKOMSTSCENARIO'S: WERKEN IN EEN MEER CIRCULAIRE ECONOMIE
TOEKOMSTSCENARIO'S: WERKEN IN EEN MEER CIRCULAIRE ECONOMIE The post TOEKOMSTSCENARIO'S: WERKEN IN EEN MEER CIRCULAIRE ECONOMIE appeared first on MVO Nederland.       Binnenkijken bij duurzame woningen tijdens de Duurzame Huizen Route De snel oplopende gasprijzen zijn voor veel huishouders reden om zich te
Lees verder

TOEKOMSTSCENARIO'S: WERKEN IN EEN MEER CIRCULAIRE ECONOMIE
TOEKOMSTSCENARIO'S: WERKEN IN EEN MEER CIRCULAIRE ECONOMIE The post TOEKOMSTSCENARIO'S: WERKEN IN EEN MEER CIRCULAIRE ECONOMIE appeared first on MVO Nederland. Gelekte documenten: overheden lobbyen bij VN om ernst klimaatverandering af te zwakken Saudi-Arabië, Japan, Noorwegen, Zwitserland; het is een kleine greep uit
Lees verder