Doorgaan naar hoofdcontent

Vincent in de Midi.

Vincent in de Midi.
Vincent in de Midi: lezing in Bram op 18 november. Vincent van Gogh begon pas te schilderen op zijn 27ste. Maar dan, na een korte studie in het atelier van Anton Mauve in Den Haag, wat boerenportretten in Drenthe en Nuenen en een tekencursus op de Academie van Antwerpen, durft hij de stap te wagen...


Komt u ook naar de borrel?
Erfasst am 10/25/2021 - 19:53


Nederlandse school in Aarhus
WE HEBBEN JULLIE HULP NODIG Beste vrienden en volgers, we zijn nog steeds op zoek naar een nieuwe leerkracht voor de kleutergroep van onze fijne school. Wij willen jullie vragen om ons te helpen iemand te vinden. Ga in gedachten even je vrienden- en kennissenkring in de regio van...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.