Doorgaan naar hoofdcontent

Voor de houtbouw alle lichten op groen

de Duurzame Wereld
Voor de houtbouw alle lichten op groen
Voor de houtbouw alle lichten op groen De MRA Green Deal Houtbouw is een feit. Dit betekent dat de regio de mouwen opstroopt om vanaf 2025 minimaal 20% van alle nieuwbouw met hout of biobased materialen uit te voeren.  Wethouder Thijs Kroese van Purmerend, samen met       Whitepaper: Innoveren voor een gezond
Lees verder

Is ketendenken de toekomst van recyclen?
Is ketendenken de toekomst van recyclen? 26 oktober 2021 Ketendenken suggereert dat we alleen moeten denken aan oplossingen binnen onze keten. Het streven naar een circulaire economie en de doelstellingen van 2030 en 2050 kan leiden tot een rigoureuze versnelling. Het Transitieteam Circulaire Bouweconomie begrijpt de roep om te...
Lees verder

Congestiemanagement geen oplossing voor vol stroomnet in Breda, Aarle-Rixtel, Kelpen en Zwolle Weteringkade
Congestiemanagement geen oplossing voor vol stroomnet in Breda, Aarle-Rixtel, Kelpen en Zwolle Weteringkade Enexis heeft het congestieonderzoek afgerond voor de elektriciteitsstations in Breda, Aarle-Rixtel, Kelpen en Zwolle Weteringkade. Congestiemanagement blijkt er geen oplossing voor het volle stroomnet. Netbeheerder
Lees verder

Congestiemanagement geen oplossing voor vol stroomnet in Breda, Aarle-Rixtel, Kelpen en Zwolle Weteringkade
Congestiemanagement geen oplossing voor vol stroomnet in Breda, Aarle-Rixtel, Kelpen en Zwolle Weteringkade Enexis heeft het congestieonderzoek afgerond voor de elektriciteitsstations in Breda, Aarle-Rixtel, Kelpen en Zwolle Weteringkade. Congestiemanagement blijkt er geen oplossing voor het volle stroomnet.
Lees verder

Waterschappen willen lozingsvergunningen doorlichten op PFAS
Waterschappen willen lozingsvergunningen doorlichten op PFAS Het is cruciaal dat alle bronnen en de aanvoerroutes voor PFAS in beeld komen. Dat laat de Unie van Waterschappen (UvW) weten naar aanleiding van een onderzoek van de Stichting Toegepast Onderzoek Waterbeheer (STOWA) en het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (I&W). De UvW
Lees verder

Markt heeft geen behoefte aan incrementele gastransportcapaciteit
Markt heeft geen behoefte aan incrementele gastransportcapaciteit Afgelopen zomer heeft landelijk gasnetbeheerder GTS - conform de Europese Verordening (EU) 2017/459 (NC CAM) - een marktvraag beoordeling uitgevoerd met als doel inzicht te krijgen in de behoefte van marktpartijen aan additionele gastransportcapaciteit op interconnectiepunten.
Lees verder

Vacature Community & Office Manager
Vacature Community & Office Manager Ben jij degene die de Vereniging Elektrische Rijders (VER) naar de next level helpt groeien? Heb je een passie voor elektrisch rijden en wil je samen met onze leden en partners de overgang naar 100% elektrisch in Nederland versnellen? Ben je een echte spin-in-het-web die met gemak allerlei klussen...
Lees verder

Grootste pensioenfonds van Europa stopt met investeren in fossiele energie Grootschalige uitbreiding van het net in F...
Grootste pensioenfonds van Europa stopt met investeren in fossiele energie Grootschalige uitbreiding van het net in Friesland en... Ecoplant wint de prijs voor het meest innovatieve bedrijf in de categorie Nieuwe Energie Het Zwolse bedrijf Ecoplant heeft de prijs voor het meest innovatieve bedrijf gewonnen in de
Lees verder

AM en Merosch overhandigen whitepaper over klimaatadaptief ontwikkelen: 'Klaar voor het klimaat!' aan gedeputeerd...
AM en Merosch overhandigen whitepaper over klimaatadaptief ontwikkelen: 'Klaar voor het klimaat!' aan gedeputeerde Provincie Zuid-Holland Klimaatadaptatie is een van de vier duurzaamheidspijlers van gebiedsontwikkelaar AM. Tijdens vastgoedbeurs Provada overhandigde AM haar whitepaper 'Klaar voor het klimaat!' aan Anne Koning, gedeputeerde
Lees verder