Doorgaan naar hoofdcontent

Wandelen met een backpack: hoe zwaar mag je rugzak eigenlijk zijn?

Wandelen met een backpack: hoe zwaar mag je rugzak eigenlijk zijn?
Wanneer je wel eens de bergen in bent geweest met een (te) zware rugzak, dan weet je dat dit niet zo prettig is. Maar hoe zwaar mag een rugzak nou eigenlijk zijn? Het hangt van meerdere factoren af wa


Dutch Trading Post Heritage Network @dutchtradingpostheritagenetwork


Koning en Prinses Beatrix bij 23e editie Nederlands Balletgala Dansersfonds '79
Zijne Majesteit de Koning en Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden wonen maandagavond 15 november de 23e editie bij van het Nederlands Balletgala van Stichting Dansersfonds '79 in het DeLaMar in Amsterdam.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.