Doorgaan naar hoofdcontent

Werk van Picasso voor mogelijk ruim 20 miljoen euro geveild in Las Vegas

 


 
Werk van Picasso voor mogelijk ruim 20 miljoen euro geveild in Las Vegas
Drie iconische werken van Picasso worden volgende week geveild in Las Vegas. De veiling wordt georganiseerd door MGM Resorts en Sotheby's. Het wordt een unieke avonduitverkoop van de werken van de Spaanse meester.
 
Spaanse regering wil bijna 1 miljard euro aan verkeersboetes innen
De Spaanse regering is van plan in totaal 972 miljoen euro aan boetes en verkeersheffingen te innen in 2022. Dat is een toename van 4,4 procent ten opzichte van dit jaar, met een budget van 933 miljoen euro.
 
Nederlandersinzambia


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.