Doorgaan naar hoofdcontent

253 nieuwe meldingen over gezondheidsklachten bij koperspiraaltje Ballerine na oproep RIVM

253 nieuwe meldingen over gezondheidsklachten bij koperspiraaltje Ballerine na oproep RIVM
Het Meldpunt en Expertisecentrum Bijwerkingen Implantaten (MEBI) van het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu heeft op 8 maart 2021 een attendering uitgebracht over mogelijke gezondheidsklachten bij gebruik van het koperspiraaltje IUB™ Ballerine® MIDI.


Spain: The Green Revolution in Spain
In the last four years, 2.1 million Spaniards have changed their habits towards veggie diets. Thus, Spain currently has 5.1 million consumers who recognize themselves as flexitarians, vegetarians or vegans. What started as a trend has become a movement not even affected by the pandemic.


Hoe is het om niet thuis te kunnen wonen? - Kinderen voor Kinderen helpt mee


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.