Doorgaan naar hoofdcontent

60-plussers en zorgpersoneel krijgen ook derde ‘boosterprik’ in Spanje

60-plussers en zorgpersoneel krijgen ook derde 'boosterprik' in Spanje


Vreemde namen
Het echtpaar uit Mainz dat het Biontech-Pfizer-vaccin heeft gemaakt wordt momenteel uitvoerig voor de televisie gehuldigd. Het paar bestaat uit de heer Uğur Şahin en mevrouw Özlem Türeci. Dat zijn Turkse namen, die worden uitgesproken als (nu maar even op … Lees verder →


Wetsvoorstel personeel te controleren op vaccinatie
Wetmakers van Polen's regerende Wet en Rechtvaardigheid (PiS) partij hebben een wetsvoorstel ingediend om werkgevers in het hele land in staat te stellen te controleren of hun personeel is ingeënt tegen COVID-19, meldden nieuwsmedia op woensdag. Het wetsvoorstel onthullend van op een nieuws...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.