Doorgaan naar hoofdcontent

AkzoNobel krijgt koninklijk zegel goedkeuring als leider duurzaamheid

de Duurzame Wereld
AkzoNobel krijgt koninklijk zegel goedkeuring als leider duurzaamheid
AkzoNobel krijgt koninklijk zegel goedkeuring als leider duurzaamheid AkzoNobel is erg trots om als een van de eersten het Terra Carta Seal te mogen ontvangen, dat vandaag tijdens UN Klimaat top (COP26) werd uitgereikt door Zijne Koninklijke Hoogheid de Prins van Wales. Het Terra Carta Seal is een       FNV
Lees verder

FNV Metaal & Techniek kondigt stakingen aan Nationaal programma RES lanceert De wereld van B RES-congres groot succes...
FNV Metaal & Techniek kondigt stakingen aan Nationaal programma RES lanceert De wereld van B RES-congres groot succes Alle zonne... Tweede Kamer Verkiezingen Opinie en Debat 72 - Tweede Kamerverkiezingen Welke partij komt het best voor uw belangen op? Jan Jaap Tiemersma zet de beloftes van de grootste partijen voor u op
Lees verder

Vlaanderen: Fluvius in tijdsnood, voorwaarden subsidie thuisbatterij versoepeld
Vlaanderen: Fluvius in tijdsnood, voorwaarden subsidie thuisbatterij versoepeld Vlaanderen voert een tijdelijke versoepeling door van de voorwaarden om subsidie te krijgen voor een thuisbatterij. Een verklaring van een installateur is toereikend om de in 2021 geldende subsidie te verkrijgen. Inspectie deelt 1.090 boetes
Lees verder

Shell wil 1,4 miljard dollar investeren in start-ups en scale-ups in energietransitie
Shell wil 1,4 miljard dollar investeren in start-ups en scale-ups in energietransitie Shell wil via het bedrijfsonderdeel Shell Ventures 1,4 miljard Amerikaanse dollar investeren in jonge bedrijven die actief zijn in de energietransitie. Het gaat om deelnames in start-ups en scale-ups. Inschrijving voor BIPV NL AWARD 2021
Lees verder

Turbulente tijden voor de energiemarkt
Turbulente tijden voor de energiemarkt De energieprijzen zijn momenteel historisch hoog. Vorig jaar hadden wij – als gevolg van de coronacrisis – nog... Het bericht Turbulente tijden voor de energiemarkt verscheen eerst op TexelEnergie. Beantwoording Kamervragen over asfaltcentrales Prijs voor
Lees verder

Stand van zaken asfaltcentrales
Stand van zaken asfaltcentrales       Beantwoording Kamervragen over asfaltcentrales       Assen is de meest duurzame gemeentelijke aanbesteder 08 november 2021 Volgens Bouwend Nederland is Assen de beste gemeente van Nederland als het gaat om het meenemen van
Lees verder

Assen is de meest duurzame gemeentelijke aanbesteder
Assen is de meest duurzame gemeentelijke aanbesteder 08 november 2021 Volgens Bouwend Nederland is Assen de beste gemeente van Nederland als het gaat om het meenemen van duurzaamheidsaspecten bij aanbestedingen. Vacature bestuurslid EnergieCooperatie Top&Twel Voelt u zich betrokken bij een duurzame wereld in het algemeen
Lees verder

Anabella Meijer geeft tijdens spectaculaire avond Eerste hulp bij Klimaatverandering
Anabella Meijer geeft tijdens spectaculaire avond Eerste hulp bij Klimaatverandering Welk klimaattype ben jij? Een klimaatactivist, doemdenker of iets er tussenin? Tijdens een spectaculaire en hilarische avond hield Anabella Meijer met de nodige humor de... Het bericht Anabella Meijer geeft tijdens spectaculaire avond Eerste hulp bij
Lees verder

Apeldoorn haalt Sinterklaas binnen met pepernotenroute in Oranjepark
Apeldoorn haalt Sinterklaas binnen met pepernotenroute in Oranjepark Apeldoorn haalt Sinterklaas zaterdag 13 november binnen in het Oranjepark! Alle kinderen kunnen tussen 10.00 en 12.00 uur meedoen aan een pepernotenroute en onderweg Sinterklaas begroeten. Op de route kunnen kinderen pietengym doen, de pietenband maakt muziek en natuurlijk is het
Lees verder