Doorgaan naar hoofdcontent

Alleen vandaag nog voor vaststelling TVL Q1

Alleen vandaag nog voor vaststelling TVL Q1
De deadline voor de vaststelling van TVL Q1 2021 is vandaag (donderdag 11 november) om 17:00 uur.


Het Doornroosje-scenario als museale tijdcapsule. Innovatief toekomstperspectief voor Streekmuseum Jan Anderson
Jan Anderson, oprichter en eigenaar van het Streekmuseum Jan Anderson in Vlaardingen, is 85 jaar. Wat gebeurt er als hij niet meer voor zijn museum kan zorgen? Wordt hij opgevolgd, of is er een andere toekomst voor dit museum? Met de ondertekening van een intentie-overeenkomst op 10 november...


Global Tender Announcement – Monk fruits & Monk Fruits Market Sweeteners
The CSIR Office invites Global Tender through e-tender mode for supply of  following items:   S.No. Description of  Item required E-Tender No. and Date Tender ID/File No. 1. Purchase of  Monk Fruit Standards 2021_CSIR_93951_1 4/5(429)21-Pur/II 2. Purchase of Monk Fruit Market...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.