Doorgaan naar hoofdcontent

Beëdiging commissaris van de Koning Limburg

Beëdiging commissaris van de Koning Limburg
Nationaal. Datum: 18 november 2021. Locatie: Paleis Noordeinde, Den Haag. Koning Willem-Alexander ontvangt de heer E.G.M. (Emile) Roemer. De heer Roemer wordt met ingang van 1 december 2021 benoemd tot commissaris van de Koning in de provincie Limburg en heden ten overstaan van de Koning beëdigd.


Broadening Perspektives in the History of Dictionaries and Word Studies
Broadening Perspectives in the History of Dictionaries and Word Studies. Het boek bevat vijftien bijdragen waarin de taalkundige en literaire grondslagen van lexicografie en lexicologie onderzocht worden. Het boek is samengesteld en geredigeerd door Hans Van de Velde (Fryske Akademy) en Frederic T....


Reisadvies Brunei Darussalam | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode voor Brunei Darussalam is oranje. Het land is door het coronavirus een zeerhoogrisicogebied. Reis alleen als het noodzakelijk is. Er gelden strenge toelatingseisen voor het inreizen van Brunei Darussalam. Als u vanuit Brunei Darussalam naar Nederland reist, moet u zich, als u vanuit...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.