Doorgaan naar hoofdcontent

Boeken voor de Tweede Kamer

de Duurzame Wereld
Boeken voor de Tweede Kamer
Boeken voor de Tweede Kamer       Participatieve Waarde Evaludatie De NLVOW heeft meegewerkt aan de totstandkoming van de PWE.       Aanbesteding Werkzaak Rivierenland voor installatie van 430 kilowattpiek zonnepanelen Werkzaak Rivierenland is een aanbesteding gestart voor
Lees verder

Centrale op fossiel aardgas levert elektriciteit zonder CO2-uitstoot
Centrale op fossiel aardgas levert elektriciteit zonder CO2-uitstoot In Texas is een demonstratieversie van de innovatieve gasturbine van de Amerikaanse startup Net Power succesvol getest. De turbine heeft geen schoorsteen en draait op aardgas, pure zuurstof en eigen (gerecyclede) CO2. Een conventionele... Het bericht Centrale op fossiel aardgas
Lees verder

Freonen-samenwerking: Damstra plaatst zonnepanelen in opdracht van BGDD
Freonen-samenwerking: Damstra plaatst zonnepanelen in opdracht van BGDD Kansen én karmapunten Door onze grenzen en harten te openen voor vluchtelingen die een veilige plek zoeken, verrijken we onze cultuur, krijgen we nieuwe inzichten en scoren we karmapunten, stelt José Komin, mede-eigenaar van IJskoud. Maar ook als
Lees verder

Persoonlijk | Holland Solar-voorzitter Peter Molengraaf nieuw boegbeeld Topsector Energie
Persoonlijk | Holland Solar-voorzitter Peter Molengraaf nieuw boegbeeld Topsector Energie In de rubriek Persoonlijk! bericht de redactie over personeelswisselingen in de (zonne-)energiesector. Ditmaal onder meer aandacht voor de topsector Energie en Drenergie. Nieuwe subsidie Noord-Holland voor isoleren en installeren
Lees verder

Uitspraak Europees hof heeft gevolgen voor de energietaken van de ACM
Uitspraak Europees hof heeft gevolgen voor de energietaken van de ACM De uitspraak van het Europees hof over de onafhankelijkheid van de Duitse energietoezichthouder heeft ook gevolgen voor de energietaken van de ACM. Hommeles in statiegeldland, zolang wet niet wordt aangepast Van disposable
Lees verder

"Met herbruikbare wanden kregen we flexibele circulaire kantoorruimtes"
"Met herbruikbare wanden kregen we flexibele circulaire kantoorruimtes" Toen duurzaam bouwadviesorganisatie NIBE de milieubelasting van Ritswand berekende, wist financieel directeur Jörg Blass dat het ook een perfecte investering zou zijn voor hun eigen kantoor. Ritswand maakt flexibele en duurzame onderdelen waarmee ze circulaire vergaderruimtes,
Lees verder

150 miljoen euro steun voor acht projecten voor schonere en slimmere mobiliteit
150 miljoen euro steun voor acht projecten voor schonere en slimmere mobiliteit 150 miljoen euro steun voor acht projecten voor schonere en slimmere mobiliteit 29 november 2021 Acht samenwerkingsverbanden van ondernemers en onderzoekers krijgen in totaal 150 miljoen euro steun van het kabinet om te werken aan... Vliegende
Lees verder

Bijlage 1: Achtergrondinformatie over de regeling R&D Mobiliteitssectoren (RDM)
Bijlage 1: Achtergrondinformatie over de regeling R&D Mobiliteitssectoren (RDM) Bijlage 2: Samenvattingen van toegekende projecten regeling R&D mobiliteitssectoren IPCC distributes final draft of Working Group III report to governments GENEVA, Nov 29 – The Intergovernmental Panel on
Lees verder

Aquafresh lanceert zoektocht naar Junior Duurzaamheidscaptain
Aquafresh lanceert zoektocht naar Junior Duurzaamheidscaptain Vandaag start Aquafresh samen met TikTok-fenomeen Meester Jesper een nieuwe zoektocht naar een Junior Duurzaamheidscaptain. Deze tiener van 13 tot 17 jaar uit Nederland zal de duurzaamheidsdoelstellingen van Aquafresh beoordelen en adviseren over toekomstige duurzaamheidskwesties
Lees verder