Doorgaan naar hoofdcontent

Bruilrecycling

de Duurzame Wereld
Bruilrecycling
Bruilrecycling Truckspotting Omdat we al een heel aantal jaren de gebruikte en afgedankte zeilen verzamelen in... Het bericht Bruilrecycling verscheen eerst op Recycling Nederland. Onderhoud server Dommelstroom-app Dit bericht is zojuist verschenen op de website van DEC Dommelstroom. Onderhoud server Dommelstroom-app Op 24
Lees verder

Webinar over inkoopactie woningisolatie
Webinar over inkoopactie woningisolatie Webinar over inkoopactie woningisolatie Isoleer en bespaar Hoe beter uw woning geïsoleerd is, hoe beter de warmte binnenblijft. En hoe minder u dus hoeft te stoken. Maatregelen,... Nieuwe peiling Inwonerspanel over duurzame energie De aarde warmt op. Hierdoor krijgen we vaker te
Lees verder

Bruilrecycling
Bruilrecycling Truckspotting Omdat we al een heel aantal jaren de gebruikte en afgedankte zeilen verzamelen in... Het bericht Bruilrecycling verscheen eerst op Recycling Nederland.       Denk mee: wat is Enschede voor stad en welke plekken zijn van betekenis? Aan de slag met de omgevingsvisie
Lees verder

Ketenbeleid en erkenning hoogwaardige recyclingstromen als secundaire grondstof
Ketenbeleid en erkenning hoogwaardige recyclingstromen als secundaire grondstof De FHG roept in haar input voor een Circulair Materialenplan (CMP1) het ministerie van IenW op om zich niet blind te staren op de hoogste treden van de afvalhiërarchie, maar nu eerst de randvoorwaarden te creëren voor het optimaliseren van de recyclingtrede. Zet
Lees verder

Chef Inzameling Tobias druk in de weer!
Chef Inzameling Tobias druk in de weer! Regelmatig komt er een telefoontje, mailtje of appje binnen bij het hoofdkantoor en dan gaat Tobias met z'n team weer op pad om de volle inzamelingsbakken te legen. Een heel gesleep, maar Tobias laat zich niet afschrikken. De actie 'Alle Shampooflessen verzamelen' gaat nog steeds door!...
Lees verder

Energiearmoede, ook bij de overheid?
Energiearmoede, ook bij de overheid? Energiearmoede, ook bij de overheid? In heel Europa hebben landen maatregelen genomen om de impact van de sterk gestegen energieprijzen te verlichten. Oplossingen op korte termijn zijn onder meer tijdelijke belastingverlagingen en forfaitaire betalingen aan huishoudens met een laag inkomen om hen...
Lees verder

Menswaardige Governance: op weg naar een Good Practice voor bestuurders en commissarissen
Menswaardige Governance: op weg naar een Good Practice voor bestuurders en commissarissen ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Windpark Midden-Betuwe heeft voorkeur voor 7 windmolens
Windpark Midden-Betuwe heeft voorkeur voor 7 windmolens In mei 2021 nam Betuwewind de ontwikkeling van Windpark Midden-Betuwe over van Yard Development. De leden van Betuwewind legden € 300.000 bij elkaar om risicovol in dit project te investeren. Graag praten we je bij over de stand van zaken: Betuwewind en mede-initiatiefnemer Betuwemolen kiezen
Lees verder

Interview met Ina Sok: kunstenaar en buurtbewoner
Interview met Ina Sok: kunstenaar en buurtbewoner Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder