Doorgaan naar hoofdcontent

Demissionair kabinet wil niet beslissen over extra budget postcoderoossubsidie, D66 overweegt amendement

de Duurzame Wereld
Demissionair kabinet wil niet beslissen over extra budget postcoderoossubsidie, D66 overweegt amendement
Demissionair kabinet wil niet beslissen over extra budget postcoderoossubsidie, D66 overweegt amendement Het is aan een nieuw kabinet om te beslissen of het wenselijk is om het budget voor de Subsidieregeling Coöperatieve Energieopwekking (SCE), de opvolger van de postcoderoosregeling, structureel te verhogen. Persoonlijk
Lees verder

Bernhard Plantenkwekerij wint Royal FloraHolland Greenovation Award 2021
Bernhard Plantenkwekerij wint Royal FloraHolland Greenovation Award 2021 De Greenovation Award 2021 is gewonnen door Bernhard Plantenkwekerij met hun Phalaenopsis Elegant-lijn (vlinderorchidee). Deze wordt volledig duurzaam gekweekt in kassen verwarmd door aardwarmte. De Greenovation Award wordt toegekend aan de beste duurzame product- of
Lees verder

Project Oeverwind Vlaardingen in realisatiefase
Project Oeverwind Vlaardingen in realisatiefase Na de uitspraak van de Raad van State, waaruit blijkt dat de wijziging  bestemmingsplan en omgevingsvergunning vanaf 12 mei onherroepelijk is, zijn De Windvogel en het Vlaardings Energie Collectief de realisatiefase – die van het projectmanagement – ingegaan. Belangrijke mijlpalen...
Lees verder

Opening remarks by IPCC Chair at COP26 IPCC/SBSTA special event
Opening remarks by IPCC Chair at COP26 IPCC/SBSTA special event CHECK AGAINST DELIVERY IPCC/SBSTA special event on the Working Group I contribution to the Sixth Assessment Report at COP26. Glasgow, 04 November 2021 Thank you Mister Chair, Your Excellencies, Distinguished Delegates, I'm very pleased to address you this morning as Chair of the
Lees verder

REScongres groot succes Alle zonneparken ter wereld in kaart met kunstmatige intelligentie Netbeheerders publiceren i...
REScongres groot succes Alle zonneparken ter wereld in kaart met kunstmatige intelligentie Netbeheerders publiceren investerings... Schriftelijke beantwoording Begrotingsbehandeling Infrastructuur en Waterstaat 3 november 2021 Kennismaken met Duurzaam Barneveld, 17 november Informatie en
Lees verder

Nijmeegse Warmtenetten
Nijmeegse Warmtenetten Voor zo'n 70.000 Nijmeegse woningen is aansluiting op een warmtenet in de toekomst het goedkoopste alternatief voor aardgas. Maar daarvoor zijn er op dit moment nog niet genoeg duurzame warmtebronnen. RES-congres groot succes Alle zonneparken ter wereld in kaart met kunstmatige intelligentie
Lees verder

Ynwenners oan it Wurd
Ynwenners oan it Wurd Tijdens Ynwenners oan it Wurd bespraken inwoners op 3 november 2021 twee onderwerpen met de raads- en commissieleden. The post Ynwenners oan it Wurd appeared first on PDC SWF. Uitstelbrief beantwoording Kamervragen over het onderzoek van de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) naar de vliegramp in Faro
Lees verder

Esdec ontvangt Peutz certificaten voor uitgebreide ballastcalculaties Zonneplan, Pure Solar, GoVolt, Veranderstroom ...
Esdec ontvangt Peutz certificaten voor uitgebreide ballastcalculaties Zonneplan, Pure Solar, GoVolt, Veranderstroom én Dak Profi... Aanbieding RIVM rapport over TGG Industriële bedrijven kunnen tot 30% besparen op elektriciteitsrekening Naast eigen kostenbesparing tegelijk ook lagere
Lees verder

Nijmeegse Warmtenetten
Nijmeegse Warmtenetten Voor zo'n 70.000 Nijmeegse woningen is aansluiting op een warmtenet in de toekomst het goedkoopste alternatief voor aardgas. Maar daarvoor zijn er op dit moment nog niet genoeg duurzame warmtebronnen.       Uitstelbrief beantwoordin gKamervragen over bericht over grens van baggeren in
Lees verder