Doorgaan naar hoofdcontent

Door de ogen van Dodo Berretty: het leven van een vergeten fotograaf

Door de ogen van Dodo Berretty: het leven van een vergeten fotograaf


Koningin Máxima ontvangt minister van Buitenlandse Zaken van Zuid-Afrika over toegang tot financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft maandagochtend 22 november in Paleis Huis ten Bosch een gesprek gehad met de minister van Buitenlandse Zaken van de Republiek Zuid-Afrika, Naledi Pandor, over financiële en digitale inclusie. Koningin Máxima is speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal...


Ontvangst minister van Buitenlandse Zaken van Zuid-Afrika
Nationaal. Datum: 22 november 2021. Locatie: Den Haag. Koningin Máxima spreekt in Paleis Huis ten Bosch de minister van Buitenlandse Zaken van de Republiek Zuid-Afrika, Naledi Pandor, over financiële en digitale inclusie. Koningin Máxima is speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.