Doorgaan naar hoofdcontent

Een tragische optimist. ‘Erasmus. Dwarsdenker’ van Sandra Langereis

Een tragische optimist. 'Erasmus. Dwarsdenker' van Sandra Langereis
Met haar Erasmus-biografie wint Sandra Langereis de Libris Geschiedenis Prijs 2021.


Een Hollandse Patriot op verkenning in Noord-Frankrijk
Vluchtelingen zijn van alle tijden: ook in het woelige einde van de achttiende eeuw verlieten veel mensen noodgedwongen hun land. Zo namen in Nederland 40.000 Patriotten de vlucht nadat ze in opstand waren gekomen tegen stadhouder Willem V. De notities van Adriaan Hendrik Eyck, een vooraanstaande...


Béziers in 15 fresco's.
Béziers in 15 fresco's op zondag 14 november, 14.00 uur. De stad is door de gevelschilderingen enorm opgeknapt. De fresco's zijn vrolijk van kleur, brengen de geschiedenis van Béziers in beeld en verbergen de aftakelende gevels door de marouflage techniek. De muurschilderingen worden bevestigd met...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.