Doorgaan naar hoofdcontent

Elk volgende klimaatakkoord is beter, dus volgende keer beter

de Duurzame Wereld
Elk volgende klimaatakkoord is beter, dus volgende keer beter
Elk volgende klimaatakkoord is beter, dus volgende keer beter "Het is slap, het is zwak en het 1,5-graden-doel is nog maar net in leven. Maar er is wel een signaal afgegeven dat het tijdperk van fossiele brandstoffen ten einde loopt", dat zegt Greenpeace... Het bericht Elk volgende klimaatakkoord is beter, dus volgende keer beter...
Lees verder

Zonneplan start eigen energiebedrijf onder naam 'Slimme energie'
Zonneplan start eigen energiebedrijf onder naam 'Slimme energie' Zonneplan heeft het startschot gegeven voor zijn eigen energiebedrijf met het concept 'Slimme energie'. Het bedrijf biedt stroom en gas aan tegen uur- en dagprijzen om het gebruik van duurzame energie te stimuleren. Nieuwe subsidie voor omscholing naar
Lees verder

Minister Ollongren: nieuwe subsidie voor verduurzaming maatschappelijk vastgoed
Minister Ollongren: nieuwe subsidie voor verduurzaming maatschappelijk vastgoed Minister Ollongren maakt geld vrij voor de uitrol van zonnepanelen op rijksdaken. Bovendien komt er vanaf 2022 een nieuwe subsidieregeling voor de verduurzaming van maatschappelijk vastgoed.       Zonneplan start eigen energiebedrijf
Lees verder

Nieuw beleid gemeente Westland voor zonnepanelen op waterbassins, verhuren daken kassen verboden
Nieuw beleid gemeente Westland voor zonnepanelen op waterbassins, verhuren daken kassen verboden Westland heeft nieuw beleid voor zonnepanelen op waterbassins vastgesteld. In de nieuwe beleidsregels wordt uiteengezet wanneer een vergunning noodzakelijk is en onder welke voorwaarden de gemeente meewerkt. Nationaal Symposium
Lees verder

EViiGO Laadpleinen versnellen transitie met stroom van Enschede Energie | om
EViiGO Laadpleinen versnellen transitie met stroom van Enschede Energie | om Om de energietransitie te versnellen plaatst EViiGO in Twente laadpleinen, samen met lokale ondernemers. De laadpunten leveren uitsluitend… Zo kan het ook: tevreden wonen naast een windpark Het lijkt op het eerste gezicht een opmerkelijke stap:
Lees verder

Universiteit Twente: nieuw materiaal anode vertienvoudigt laadsnelheid batterijen
Universiteit Twente: nieuw materiaal anode vertienvoudigt laadsnelheid batterijen Door de anode van lithium-ionbatterijen te maken van een compleet nieuw materiaal – nikkelniobaat – is de laadsnelheid tot wel 10 keer te verhogen. Dit concluderen onderzoekers van de Universiteit Twente. Tesvolt haalt 40 miljoen euro
Lees verder

Webinar 'Grootschalige aquathermieprojecten'
Webinar 'Grootschalige aquathermieprojecten' Op 16 november van 9:30 tot 11:00 uur organiseert het Netwerk Aquathermie in samenwerking met Techniplan en Deltares een webinar over grootschalige aquathermie. In verschillende gemeenten en provincies wordt nagedacht over grootschalige toepassing van aquathermie. Wat kom je dan tegen, waar moet je...
Lees verder

Planningssoftware K2 Base biedt nu ook een praktische CAD-export Vlaamse installateurs starten campagne vóór zonnep...
Planningssoftware K2 Base biedt nu ook een praktische CAD-export Vlaamse installateurs starten campagne vóór zonnepanelen Esdec ...       Universiteit Twente: nieuw materiaal anode vertienvoudigt laadsnelheid batterijen Door de anode van lithium-ionbatterijen te maken van een compleet nieuw materiaal –
Lees verder

Beantwoording vragen over het Rapport AR 'Bescherming drinkwater bij het boren naar aardwarmte'.
Beantwoording vragen over het Rapport AR 'Bescherming drinkwater bij het boren naar aardwarmte'. Beantwoording Kamervragen over gevolgen van de gemeten PFAS-concentraties in de Westerschelde voor de ontpoldering van de Hedwigepolder Voortgangsbrief granuliet addendum 'Review-Onderzoek
Lees verder