Doorgaan naar hoofdcontent

Enexis meldt nieuwe problemen op stroomnet Overijssel

de Duurzame Wereld
Enexis meldt nieuwe problemen op stroomnet Overijssel
Enexis meldt nieuwe problemen op stroomnet Overijssel Enexis meldt dat in de provincie Overijssel het stroomnet op een groot aantal nieuwe plaatsen vol is. De netbeheerder onderzoek naar congestiemanagement in Deventer, Nijverdal, Olst, Raalte en Rijssen.       Defensie vreest storing militaire zendinstallatie
Lees verder

Renault stopt verkoop van 16 en 26 ton trucks op diesel in Duitsland
Renault stopt verkoop van 16 en 26 ton trucks op diesel in Duitsland Vrachtwagenbouwer Renault Trucks verkoopt komende maanden zijn laatste middelzware vrachtwagen met dieselmotor in Duitsland. Vanaf het voorjaar van 2022 verkoopt het merk alleen nog elektrische aandrijvingen in dit segment. Renault Trucks levert de betreffende... Het bericht
Lees verder

Radboud Impact Day: 18 november samen voor een betere wereld
Radboud Impact Day: 18 november samen voor een betere wereld Op donderdag 18 november 2021 vindt de Radboud Impact Day plaats. Dit is een eendaagse landelijke campagne van de Radboud Universiteit in Nijmegen om (jonge) mensen aan te sporen na te denken over hun consumptiegedrag en hoe zij via onderwijs en onderzoek invloed kunnen hebben op de
Lees verder

Resten verdwenen kasteel in Velp gevonden
Resten verdwenen kasteel in Velp gevonden Op landgoed Biljoen bij Velp zijn vorige week de resten van een verdwenen kasteel uit de middeleeuwen gevonden. Dit kasteel 'Overhagen' werd in het jaar 1530 – zo blijkt uit getuigenverklaringen –  ingenomen en afgebroken op last van de hertog van Gelre, na een ruzie met de toenmalige eigenaar...
Lees verder

Enexis: toch voldoende transportcapaciteit in Oss, stroomnet in Boxtel en Haps vol
Enexis: toch voldoende transportcapaciteit in Oss, stroomnet in Boxtel en Haps vol Netbeheerder Enexis meldt dat het stroomnet bij de Brabantse stad Oss toch niet vol is. Uit nieuwe berekeningen blijkt dat er voldoende transportcapaciteit beschikbaar is.In Boxtel en Haps blijkt dat niet het geval. Innovation Award voor DAF
Lees verder

Report launch : solar investment opportunities in the MENA region
Report launch : solar investment opportunities in the MENA region Biden ondertekent plan 1,2 biljoen dollar voor herstel infrastructuur Nederlands eerste subsidievrije zonnepark komt in Almere W... Tender Publication Tender Publication 18 November 2021: The core activities of DMEC are
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over het bericht dat vergelijkbare bevingsschades ongelijk beoordeeld worden
Antwoorden op Kamervragen over het bericht dat vergelijkbare bevingsschades ongelijk beoordeeld worden Minister Blok (EZK) geeft antwoord op vragen over het bericht dat vergelijkbare bevingsschades ongelijk beoordeeld worden. Het Tweede Kamerlid Beckerman (SP) heeft de vragen gesteld. Beantwoording Kamervragen van het lid
Lees verder

Tender Publication
Tender Publication Tender Publication 18 November 2021: The core activities of DMEC are focused around the topics of innovation, capital, policy and (international) markets. It is DMEC's strategy to maintain a flexible layer of trusted, external…       Beantwoording Kamervragen van het lid De Hoop (PvdA) over het
Lees verder

Provincie Flevoland helpt schoolbesturen te verduurzamen
Provincie Flevoland helpt schoolbesturen te verduurzamen Op 16 november vond de eerste informatiebijeenkomst plaats over het project Duurzame Schoolgebouwen Flevoland. Met dit project helpt provincie Flevoland scholen te verduurzamen. Ons Energiebespaarboekje staat online De winter staat voor de deur! Reden genoeg om eens
Lees verder