Doorgaan naar hoofdcontent

Fire Chat with Dutch Ambassador Lambert Grijns

Fire Chat with Dutch Ambassador Lambert Grijns
Upcoming: Fire chat with Dutch Ambassador


Dreigen er voorraadproblemen in Spanje rond kerstinkopen?
Door de coronapandemie hebben veel leveranciers vertraging opgelopen in de productie. De lijst van producten met leveringsproblemen varieert van alcoholische dranken, spelcomputers, fietsen en auto's tot artikelen van meubelgigant IKEA.


Barcelona investeert ruim 40 miljoen in groei 'blauwe economie'
Het stadsbestuur van Barcelona heeft aangekondigd tussen nu en 2025 ruim 40 miljoen euro uit te trekken om de 'blauwe economie' een economische impuls te geven als onderdeel van een breder pakket aan maatregelen voor economische groei.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.