Doorgaan naar hoofdcontent

Gepasteuriseerd?

Gepasteuriseerd?
Dat wordt lastig voor de Arabieren. Ook in het Nabije Oosten zullen wel booster-vaccinaties worden gegeven. Maar hoe zeg je 'boosteren' in het Arabisch? Voor de hand zou liggen bastara, passief deelwoord mubastar, 'geboosterd'. Maar dat kan niet, want die … Lees verder →


Einde vulkaanuitbarsting La Palma lijkt verder weg dan ooit
De vulkaan La Palma barst al meer dan 10 weken uit en de inwoners van het eiland leven meer dan 70 dagen met vulkanische as, verwoeste huizen, lavastromen, opsluitingen en zelfs giftige gassen. Het einde lijkt desondanks nog niet nabij te zijn.


VLOG #111 We blijven de sneeuwval voor en rijden gauw door naar Portugal om te overwinteren!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.