Doorgaan naar hoofdcontent

Growatt introduceert nieuwe laadpaal voor elektrische auto

de Duurzame Wereld
Growatt introduceert nieuwe laadpaal voor elektrische auto
Growatt introduceert nieuwe laadpaal voor elektrische auto Growatt heeft een nieuwe laadpaal voor elektrische auto's onthuld: THOR. Door de uitgebreide compatibiliteit kan THOR volgens Growatt gekoppeld worden aan zonne-energiesystemen en elektrische auto's van alle merken. Schoon water, nu en in de toekomst! Meer
Lees verder

POSTPONED! WaterstofNet organises the conference 'Joining Forces for a Sustainable Hydrogen Region'
POSTPONED! WaterstofNet organises the conference 'Joining Forces for a Sustainable Hydrogen Region' Regiobijeenkomsten online! De geplande ledenbijeenkomsten voor de regio's OOST en WEST gaan online plaatsvinden, in plaats van op locatie. Dit heeft te maken met de aangescherpte regels rondom corona. Dus de bijeenkomst
Lees verder

Dille & Kamille kiest voor Bringly als duurzame bezorgpartner in Nederland, België en Duitsland
Dille & Kamille kiest voor Bringly als duurzame bezorgpartner in Nederland, België en Duitsland Retailer Dille & Kamille gaat online bestellingen CO2-neutraal en op dezelfde dag bezorgen door samen te werken met Bringly, het duurzame verzendnetwerk voor retailers in Europa. De bestellingen worden verwerkt en bezorgd per fiets of elektrische
Lees verder

Federale waterstofstrategie gelanceerd
Federale waterstofstrategie gelanceerd       WBCSD and PwC unveil new framework to decarbonize supply chains The World Business Council for Sustainable Development (WBCSD) and PwC UK have today unveiled a new report for business outlining incentives for supply chain decarbonization. The new report –
Lees verder

WBCSD and PwC unveil new framework to decarbonize supply chains
WBCSD and PwC unveil new framework to decarbonize supply chains The World Business Council for Sustainable Development (WBCSD) and PwC UK have today unveiled a new report for business outlining incentives for supply chain decarbonization. The new report – entitled "Reaching net zero: incentives for supply chain decarbonization" – introduces a new
Lees verder

WE BINNE LOS!
WE BINNE LOS! Brief voor het Wetgevingsoverleg Water van 22 november 2021 Ex ante analyse waterkwaliteit Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Voortgangsbrief granuliet addendum 'Review-Onderzoek Granuliet Over de Maas' en Raad van State uitspraak
Voortgangsbrief granuliet addendum 'Review-Onderzoek Granuliet Over de Maas' en Raad van State uitspraak       WE BINNE LOS!       Brief voor het Wetgevingsoverleg Water van 22 november 2021       Ex ante analyse waterkwaliteit
Lees verder

Nieuw Realisatiefonds gaat 1.000 projecten met zonnepanelen van energiecoöperaties financieren
Nieuw Realisatiefonds gaat 1.000 projecten met zonnepanelen van energiecoöperaties financieren Energie Samen en het Stimuleringsfonds Volkshuisvesting (SVn) lanceren samen met Rabobank, Triodos en ASN Groenprojectenfonds het Realisatiefonds. Dat gaat 1.000 collectieve projecten met zonnepanelen financieren. ISDE: in
Lees verder

RIVM-rapport Onderzoeksprogramma Laagfrequent geluid
RIVM-rapport Onderzoeksprogramma Laagfrequent geluid HYVIA lichte bedrijfswagens op waterstof met tankstation HYVIA blijft zijn aanbod voor groene waterstofmobiliteit uitbreiden. Na de lancering van de Renault Master Van H2-TECH vorige maand onthult […] Het bericht HYVIA lichte bedrijfswagens op waterstof met
Lees verder